Підвищення кваліфікації
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

29285   З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня працівників Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» та їх творчого зростання  провідними фахівцями бібліотечної галузі відділу культури та охорони культурної спадщини проведено семінар-практикум - «Прес-реліз в системі PR-технологій сучасної бібліотеки».

   З доповідями «Сучасна концепція прес-релізу» та  «Позиціонування бібліотеки у соціальних мережах» на семінарі виступили провідний методист Олена Манятіна та провідний  бібліограф Ганна Герасичкіна, які професійно та змістовно висвітлили актуальні питання сьогодення бібліотек.

    Учасники семінару відвідали урок журналістики для початківців «Публікації в інтернет-ЗМІ як інструмент формування іміджу установи» від головного редактора журналу «Слово Жінки» Ганни Земко, а також взяли участь у роботі творчої майстерні «Практичні поради з написання інформаційних текстів» та отримали поради «Як підготувати рекламне звернення».

   З методичними матеріалами високопрофесійних фахівців ЦБС «Свічадо» Олени Манятіної та Ганни Герасичкіної може ознайомитись кожний, хто пов'язує свою діяльність з PR-діяльністю та зв'язками з громадськістю. 

Анонси

  • dryzi

  • svitl

  • 1
  • 2

Розклад роботи

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб: Вихідний 

Нд: 11:00-19:00

Останне число кожного місяця - санітарний день!

Відвідування

073157
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
86
360
1661
73157

2020-07-05