Підвищення кваліфікації
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

33292  Імідж бібліотеки залежить від розуміння бібліотекарями своєї ролі в житті суспільства.   Сьогодні бібліотеки стали центрами громад, а бібліотекарі – фахівцями, які великою   мірою визначають освітній, культурний рівень знань у столітті електронних комунікацій. Тому бібліотечна практика постійно потребує зростання професійної кваліфікації бібліотекарів.

   З метою цільового навчання працівників бібліотек Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини з питання формування нової системи взаємин бібліотек і молодих користувачів та більш широкого залучення молоді до реалізації бібліотечних програм у Центральній районній бібліотеці був проведений семінар, який підготувала провідний методист Олена Манятіна.

    Учасникам семінарського заняття було запропоновано мультимедійну презентацію «Сучасний молодіжний простір для приємного спілкування, якісної самоосвіти та креативного відпочинку» та бібліотечний квілт «Професіоналізм + креативність = сучасна бібліотека». Присутні отримали практичні розробки про те, як якісно та креативно можна задовольняти інформаційні запити молоді, використовувати соціальні мережі для комунікацій з користувачами, формувати та розкривати бібліотечні ресурси, пропонувати молодим людям послуги та залучати молодь в якості волонтерів, які будуть допомагати в організації заходів, вести сторінку в соціальних мережах, генерувати креативні ідеї.

На завершення семінару присутні обмінювались досвідом та висловлювали подяку організаторам заняття.

Анонси

  • dryzi

  • svitl

  • 1
  • 2

Розклад роботи

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб: Вихідний 

Нд: 11:00-19:00

Останне число кожного місяця - санітарний день!

Відвідування

073204
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
133
360
1708
73204

2020-07-05