Майстерня професійного успіху
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

Дорогі колеги! Як часто ви перевіряєте лінії ймовірностей долі, перш ніж почати ту чи іншу справу? Для того щоб зрозуміти, наскільки наші дії є правильними, більшість з нас перед тим, як прийняти важливе рішення, неодмінно читають гороскоп. Ну, а в разі якщо щось не виходить, тоді все легко списати на гороскоп.

Гороскоп використовують, щоб передбачити майбутні події. Він допомагає знаходити рішення з ситуацій, що складаються, а ще радить, як краще вчинити і попереджає про загрози, які на нас насуваються.

Пропонуємо позитивний бібліотечний варіант!

До того ж ми пам'ятаємо, що з нами завжди кращий засіб від стресу – книги!

Так що ж нас чекає в 2016 році?

2016 рік пройде під заступництвом Вогненної Мавпи – активної, неординарної, рішучої тварини. Вогняна Мавпа завжди прагне до кардинальних, практично різких змін, адже загрузання в минулому ніколи не приносить користі. Господиня 2016 року неодмінно допоможе всім тим, хто сумнівається в собі, прийняти мудре, вірне рішення. Зрозуміло, не всі зміни здійсняться легко, проте у результаті більша їх частина принесе спокій і відмінний настрій.

Кожен в цьому році отримає довгоочікуваний шанс втілити власні таланти, і вкрай важливо скористатися такою можливістю по максимуму. Відкрийтесь оточуючим людям, припиніть думати про рутині і ні за яких обставин не бійтеся здаватися надто епатажним. Тих, хто дослухається до цієї поради, в 2016 році чекає заслужений сюрприз. Тільки креативні рішення допоможуть вирішити проблеми цього року. Старі перевірені методи перестануть працювати і приносити плоди. При цьому зірки всім дають одну рекомендацію: проявляйте ініціативу, не дозволяйте собі лінуватися і підвищуйте власну кваліфікацію. Не упускайте можливість вчитися чомусь новому, поглиблювати вже набуті знання, не забувайте, що Мавпа – це знак інтелекту і вона візьме під своє заступництво всіх, хто не втомлюється вчитися. Впродовж всього року різні подорожі будуть приносити виключно позитив. Величезні перспективи в цьому році з'являться у тих, хто працює в інтелектуальній сфері. Шлях до бажаного успіху, швидше за все, виявиться непростим, однак найбільш цілеспрямовані будуть по-справжньому винагороджені. Найбільш уважних і активних в рік Вогненної Мавпи очікують кар'єрне зростання, суттєві премії і надбавка до зарплати.

 


Анонси

  • Шановні користувачі! 12.05.2020 бібліотеки Святошинського району відновили свою роботу з обслуговування.
    Бібліотеки обслуговують користувачів з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.
    В умовах карантину: 
    -читальні зали залишаються тимчасово закриті; 
    -масові заходи не проводяться.

  • 1

Розклад роботи

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб: Вихідний 

Нд: 11:00-19:00

Останне число кожного місяця - санітарний день!

Відвідування

066123
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулий місяць
За весь час
487
837
1324
45359
65485
638
66123

2020-05-26