Підвищення кваліфікації
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

20170302 122829 Нещодавно у Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» завершив роботу семінар з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Централізованої бібліотечної системи Святошинського району. Темою вдосконалення професійних знань стала одна з найпопулярніших форм популяризації документних фондів бібліотек – книжкова виставка: особливості розробки, актуалізація теми, інформаційного формату та дизайну.

Під час навчань провідний методист ЦБС «Свічадо» Олена Манятіна представила до уваги присутніх мультимедійну презентацію «Особливості розробки, дизайну та популяризації книжкової виставки»; ознайомила фахівців з креативними ідеями та творчим досвідом роботи українських та зарубіжних бібліотек з питань організації сучасних книжкових виставок. Під час заходу відбулась презентація книжкової виставки «Чарівна країна квітучої сакури», на прикладі якої Олена В'ячеславівна провела майстер-клас і надала практичні поради щодо організації та презентації виставки-експозиції.

Під час семінарських занять бібліотекарі обговорили тему провідних тенденцій в сучасній виставковій роботі бібліотек, шукали альтернативні концептуальні підходи до розробки та дизайну бібліотечних виставок, які дозволяють сформувати багатий спектр неповторних індивідуальних творчих форм і образів та визначають подальші напрямки експозиційного пошуку, творчий підхід до наочної форми роботи з книжковим фондом бібліотеки - книжковою виставкою.

Анонси

  • 1

Розклад роботи

Пн-Пт: 11:00-20:00

Сб: Вихідний 

Нд: 11:00-19:00

Останне число кожного місяця - санітарний день!

Відвідування

150165
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
291
187
1748
150165

2020-09-21